Tam…. na dole czyli kolorowa Betty

Nancy wiedziała, że podobnego produktu nie można kupić w żadnym sklepie i postanowiła to zmienić. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych zrobiła rozeznanie na rynku. Jej pomysł budził ogromne zainteresowanie. Nancy założyła firmę kosmetyczną i niedługo po tym na rynku pojawiła się seria Betty- farba do włosów…tam na dole.

W ofercie Betty Beaty są następujące farby:

  • Betty czarna
  • Betty ruda
  • Betty blondynka
  • Betty kasztanowa
  • Betty fun (farba w kolorze różowym)
  • Betty ślubna (najnowsza farba w kolorze błękitnym)

Na stronie internetowej Bettybeauty można kupić też profesjonalne zestawy do stylizacji, koszulki, czy bokserki. Farby sprzedawane są w ładnych pudełkach z błyszczącego kartonu i idealnie nadają się na prezent. Ich zawartość wystarcza na 2 lub 3 krotne farbowanie, a kolor utrzymuje się od 4 do 5 tygodni. Za jedno opakowanie trzeba zapłacić około 15$ (45 PLN).

Farby Betty skierowane są głównie do kobiet, ale mężczyźni też z nich korzystają, chwaląc sobie możliwość zatuszowania siwych włosów.

Imperium Betty szybko się rozrasta. Jej przedstawicielstwa są już w wielu krajach Europy Zachodniej. O sukcesie jej przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że o produktach napisały najznamienitsze magazyny takie jak Voge i Allure.

Adres internetowy:
www.bettybeauty.com

Foto: bettybeauty.com

Do przeczytania jeszcze jakieś…400 nie znanych pomysłów na biznes w Polsce.
Zobacz także:

Jak wypromować się za grosze…,

Jak założyć wymarzony biznes – krok po kroku.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top