CO2 – czyli jak zarobić na certyfikatach energetycznych

Green Homes Concierge, bo o niej mowa, pomaga wyeliminować nadmierne zużycie energii w gospodarstwach domowych.

Za 199 funtów pracownicy firmy przynoszą do domów kamery wykrywające ciepło i inne sprzęty pozwalające na wykrycie przecieków energii. Po inspekcji radzą właścicielom co zrobić, żeby zmniejszyć emisję CO2 i zaoszczędzić na rachunkach. Na tym usługi firmy wcale się nie kończą.

Jeżeli domownicy będą chcieli skorzystać z poleconych rozwiązań, pracownicy skontaktują ich z dostawcami, lub monterami i podpowiedzą gdzie kupić przyjazne dla środowiska sprzęty. Firma ta pomaga też wypełnić dokumentację, która umożliwi skorzystanie z ulg podatkowych z tytułu inwestycji przyjaznych dla środowiska. (jest to oferta skierowana głównie do przedsiębiorstw,

Green Homes Concierge korzysta z dopłat od Urzędu Miasta w Londynie. Metropolii zależy na zmniejszeniu emisji CO2 do atmosfery, a 40% szkodliwych substancji produkują gospodarstwa domowe. Firma GHC z pewnością sprawdziłaby się w każdej bogatszej gminie, w której mieszkańcy dbają o środowisko i własny portfel.

Nawet gdyby przedsiębiorstwo Green Homes Concierge nie otrzymywało dopłat z miasta, miałoby zapewnione duże dochody z co najmniej 2 źródeł: z prowizji od polecanych dostawców i monterów i z opłat za zarządzanie projektem.

Społeczeństwo Polskie staje się coraz bogatsze. Nasi obywatele nawet jeśli nie zastanawiają się na razie nad ochrona środowiska to często myślą o zmniejszeniu rachunków. Z tych właśnie względów założenie firmy tego typu w Polsce jest dobrym pomysłem na własny biznes.

Ceny ropy idą w górę – a co za tym i gazu i paliwa (oleju opałowego, pozornie droga na początku usługa może w szybkim tempie się zwrócic. To jest jak z auto gazem – kiedy wymyślono by przerabiac auta niewielu wierzyło w sukces , a ci którzy zainwestowali w instalację szybko zaczęli odczuwac znaczący spadek wydatków!!

Warto założyć taką firmę – gdyż przyszłość należeć będzie do wydajnych domów i oszczędnych – a ktoś przecież musi to nam zaprojektować. Pamiętajmy tutaj także o tym ze w Polsce od 1 stycznia 2009 każde sprzedawane mieszkanie będzie musiało mieć certyfikaty energetyczne a ludzi, którzy są w stanie je wykonać jest jak na lekarstwo – Do Dzieła

Adres internetowy:

greenhomesconcierge.co.uk

Foto: greenhomesconcierge.co.uk

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top