ColorOnPro – czyli gotowe szablony makijażu

Nakładanie tradycyjnego makijażu wymaga czasu i oczywiście nie lada umiejętności.

Oczywiście jeżeli chcemy to zrobić ładnie. Do tego należy dodać dużą ilość specjalistycznego sprzętu jak tusze, szminki itd., które są do tego potrzebne. Często zdarzy się nawet że czas poświęcony na przygotowanie makijażu został zmarnowany i należy całość zaczynać od początku.

Teraz już koniec problemów. Wystarczy przyłożyć cienie do powiek, przycisnąć, i gotowe – profesjonalny wygląd, odpowiednio dobrana paleta kolorów w ciągu kilku sekund. Klienci mają możliwość wyboru własnej palety koloru i kształtu co zapewnia i pewnego rodzaju niezależność. Całość jest nanoszona na specjalne aplikatory i wystarczy przyłożyć do powiek i całość wygląda jak po wizycie u makijażystki.

ColorOn, jest firmą mająca swoją siedzibę na Florydzie. Oferuje swoje produkty w wielu wariantach i cenie zaczynającej się od 

– 18 $ za zestaw składający się z 5 kolorów, 
– po 30 $ za zestaw z 10 kolorów. 

Można nawet zamówić zestawy które będą imitowały kolory zebry, czy leoparda. Produkt można kupić w niektórych marketach i przez sprzedaż bezpośrednią przez sklep internetowy.

Jeżeli zamierzasz otworzyć sklep z akcesoriami do makijażu albo jeżeli taki masz to taki produkt będzie hitem. Sprzedaż przez allegro, czy Ebay powinna wygenerować przyzwoite dochody. A może po prostu warto stać się dystrybutorem na kraj i sprzedawać produkt w sieci marketów.

Adres internetowy:

coloronpro.com

Foto:coloronpro.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top