Comfort Inn – wlasny hotel pomysłem na biznes

Nadchodzące Euro 2012 tylko przyśpieszy postęp, który i tak był nie unikniony. Dlaczego miałoby to Ciebie ominąć? Jeżeli dysponujesz odpowiednią gotówka i nie wiesz jak ją zainwestować- to jest pomysł dla Ciebie! Comfort Inn jest wiodącą siecią hotelową na świecie. Założona w 1981 firma oferuje pokoje w klasie Middle (średniej), a zwrot z inwestycji jest ponad przeciętny.

Czy nie chciałbyś zostać miło obsłużony – zjeść świetne kontynentalne śniadanie i to wszystko za stosunkowo niewielkie pieniądze? Na pewno. Drogie hotele są wszędzie, dlatego w naszym kraju ciężko im jest konkurować- społeczeństwo jest jeszcze za biedne, by sobie na nie pozwolić. Dlatego hotele klasy średniej rozpoczną swoją ekspansję na Polskim rynku. Wyprzedź wszystkich i już rozglądaj się za odpowiednim miejscem. 
Sieć ta dysponuje hotelami w 46 krajach świata i ponad 400, 000 pokoi. Większość z nich opiera się na umowach franchisingowych. 

Czyli? Ty płacisz za licencje – otrzymujesz przynoszącą zyski markę, technologie, szkolenie i tyle. 

Oczywiście musisz przekazywać sieci co jakiś czas procent a to od obrotów, a to od zysku zależy od sieci. Myślisz sobie że to głupi pomysł – skąd największe sieci hotelowe właśnie tak sie rozwijają bo je po prostu nie stać na budowę hoteli w wielu częściach świata jednocześnie, dlatego pozwalają to robić innym. Tobie!. Otwierasz hotel i dostajesz całkowite wsparcie, rezerwacje ze strony firmy – nie musisz się tym zajmować Oni dbają o Twoje obłożenie pokoi. 

Koszty: 

– Wszystkie koszty związane z budową, adaptacją około 4,000,000$ 

Wymagany kapitał płynny 800,000$, 

Sprawdź już dzisiaj:

Adres internetowy: 
 
comfortinn.com

Foto:comfortinn.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top