CouponMom.com – oszczędzanie na ciężkie czasy pomysłem na własną firmę

Wracając do tematu waluty to ponad miesiąc temu pisaliśmy by kupować dolary – my zarobiliśmy sporo bo sprzedaliśmy 28.10, a wy? Giełda w ciągu ostatnich 30 dni dała niewyobrażalne możliwości zarobienia pieniędzy. Kurs akcji 27.10 np. KGHM otworzył się na dużym spadku by zamknąć się kilkuprocentowym wzrostem dając prawie 10% zarobek w ciągu dnia (!!).

CouponMom.com jest naszym kolejnym ciekawym pomysłem na biznes. Portal, który obecnie skupia 1 000 000 użytkowników i wszystkie największe sieci handlowe Stanów Zjednoczonych (Wal-Mart, Target, itd.) pozwalając wszystkim zaoszczędzić aż do 55% ich miesięcznych wydatków na żywność.

A jak oni to robią? Oferują wszystkie rodzaje zniżek, promocje w sklepach w Twojej okolicy. Mało tego, jeżeli pojawią się jakieś kupony promocyjne, darmowe próbki produktów, otwiera się nowa restauracja z darmowym menu – Ty będziesz o tym wiedzieć pierwsza.

Tak naprawdę cała idea strony powstała w czasie… kryzysu i załamania się bańki internetowej z 2001 roku. Podobne do obecnych ? Wszystko bierze się z chęci oszczędzania, co w dzisiejszym czasie jest tematem numer jeden. Wystarczy się zarejestrować, wskazać lokalizację, a program automatycznie wskaże aktualne promocje w sklepach z żywnością, przedstawi ciekawe propozycje eventów, specjalnych dodatków.

Na stronie dostępne są specjalne kupony promocyjne. Należy je wydrukować i raz w tygodniu w lokalnej gazecie ukazuje się ich lista , wraz z sklepami, w których ruszyła obniżka.

Portal powstał by móc nie tylko przekazać system oszczędzania na zakupach, ale przede wszystkim by nauczyć ludzi planowania zakupów. Bo właśnie jego brak powoduje wzrost wydatków o 55% w skali miesiąca.

Ciekawy pomysł na biznes, giełda spada , banki nie udzielają kredytów – nic tylko oszczędzać.

Adres internetowy : 

couponmom.com

Foto: couponmom.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top