cratersandfreighters czyli idealne opakowanie

Pomysłodawcy postanowili się wyróżniać na tle rynku i założyli firmę. Na początku projektowali i wykonywali specjalne kosze i skrzynki do przewozu niewymiarowych towarów by później już całkowicie zająć się transportem specjalistycznym w USA. Firma założona w Memphis, jej twórcy zawsze mówili że codziennie miliardy dolarów przelatują im nad miastem, przepływają nieopodal i przejeżdżają niedaleko. Zawsze chcieli prowadzić własną firmę i udało się.

Dzisiaj produkują nawet osłony silników lotniczych, wielkie przykrycia dla stadionów (olbrzymie, – słowem wszystko czego inni by się nie podjęli, a ktoś to zrobić musi. Zwiększyli przychody firmy z 25mln$ w 2002 do 47 mln $ w 2007. Transportują nawet monety z drukarni amerykańskiej mennicy.

Cary Doehring mówi, że dzięki temu, że otworzyli firmę przedsiębiorstwa lotnicze mogły zaoszczędzić miliony dolarów na transporcie ich silników, gdyż oni opracowali lepszą i tańszą metodę.

W rok po otwarciu przedsiębiorstwa otrzymali nagrodę za największy przyrost przychodów dla firm z branży inżynieryjnej.

Założyciel zawsze mówił, że pracował całe życie dla innych, czyniąc ich bogatszymi, więc w końcu postanowił , że i on chce zarabiać dla siebie . Craters & Freighters są jedną z nielicznych firm, która ubezpiecza dobra do 1mln $ na czas wysyłki.

Niedawno otworzyli 20,000m2 hangar na lotnisku by móc szybciej sprostać wymaganiom klientów. Ich pierwszym największym sukcesem były specjalne skrzynki do transportu silników – stare rozwiązania stosowane przez producentów nie sprawdzały się , a oni wpadli na pomysł metalowych skrzyń, przekonali wytwórcę i juz w pierwszym roku sprzedaż skoczyła do siedmiocyfrowych liczb!

Właśnie to jest przykład wejścia w niszę, ludzie z bogatym doświadczeniem otworzyli ( w wieku 40 lat) firmę i proszę- odnieśli  wielki sukces, czego życzymy Wam i Sobie. 

Adres internetowy:

cratersandfreighters.com

Foto: cratersandfreighters.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top