Cyber Clean – nowy sposób czyszczenia klawiszy

Każdy doskonale zna problem brudnej klawiatury. Resztek jedzenia, włosów, skórek, kurzu itd. spadających na dno powoli niszcząc jej funkcjonalność i komfort pisania.

Sposobów czyszczenia jest wiele. Sprężone powietrze, waciki, pianki etc. Ale jeden nowy jest wyjątkowo wygodny i najważniejsze skuteczny!

Cyber clean jest to specjalna syntetyczna gąbka, która pod wpływem temperatury przybiera kształt klawiszy. Dosłownie „wgryza” się w nie czyszcząc i wyciągając najstarszy nawet brud. Dodatkowo jest zaopatrzona w środki antybakteryjne i tak podczas czyszczenia zabija ponad 80% wszystkich bakterii, które „koczują” w naszych klawiaturach.

Całość jest zapakowana w specjalnym pudełku i może być używana nie tylko do czyszczenia klawiatur ale też np. kratek nawiewowych w samochodach, telefonów, iphona. Generalnie wszystkich tych urządzeń, które z racji kształtu i budowy trudno odkurzyć normalnymi przyrządami.

Gąbkę można płukać po każdym użyciu i stosować nadal. Specjalny czytnik koloru substancji pokazuje kiedy już nie spełnia swoich właściwości i należy zastosować nowy.

Ile kosztuje takie urządzenie? W przybliżeniu około 14$ (~50zł).

W Polsce nie ma go jeszcze na rynku, a szkoda. Z pewnością wiele osób byłoby nim zainteresowanych.

Jest to okazja dla potencjalnych przedsiębiorców.

Adres internetowy:

cyberclean.ch

Foto: cyberclean.ch

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top