Eko-wieko pomysłem na biznes

Firma Ecco Coffin produkuje nowego typu trumny z przetworzonego kartonu. Są one jednocześnie bardzo wytrzymałe i nowoczesne. Niewątpliwą zaletą jest to, ze każdy może sam zaprojektować wzór, który ma się pojawić na wieku, jak i wybrać kolor.

Nie są to jedyne trumny dostępne w ofercie firmy Ecco Cofin. Tradycjonaliści mogą wybrać trumny drewniane, a osoby o bardziej wybujałej fantazji mogą same zaprojektować trumnę, z dowolnego materiału i w dowolnym kolorze.
Pomysł na takie trumny jest w swoim założeniu dosyć odważny. Jednak popularność jaką zdobyły produkty firmy Ecco Coffin w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii świadczy o tym, że zwyczaje ostatniego pochówku ulegają zmianie.

Jeżeli ktoś kocha środowisko, może przyczynić się do jego ochrony również po śmierci. Nie ma przy tym znaczenia, że ta branża jest dość specyficzną. Na naszym rodzimym rynku znajdziemy tylko kilka firm zajmujących się produkcją trumien. Coraz większa popularność kremacji, przyjaznego dla środowiska pochówku powoduje, że usługi tego typu mogą okazać się bardzo dochodowym zajęciem.

Adres internetowy:

ecocoffins.com

Foto:ecocoffins.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top