Ekologiczna kosiarka – sama wszystko zrobi

Mało tego ta kosiarka – robot zużywa nie więcej energii niż świetlówka kompaktowa. Zapomnij o chodzeniu w piątek czy sobotę z kosiarką. Wystarczy zostawić Husqvarna na trawniku a ona dzięki wbudowanym czujnikom sama wszystko zrobi – za Ciebie!

Specjaliści z tej firmy zrobili prostą kalkulację – korzystając z naszego urządzenia możesz zaoszczędzić 40 godzin rocznie (tyle średnio spędzamy kosząc nasz przydomowy trawnik) i wykorzystać to na relaks, czytanie książek, projektowanie ogrodu czy inne.

A żeby tego było mało trawy wcale nie trzeba Grabic – a dlaczego? Unikatowa technologia powoduje, że robot może jeździć sobie cały dzień powoli i ścinając trawę, krótko tworząc z niej nawóz.

Co udało im się powiązać – wygodę z ochroną środowiska – brak spalin, hałasu, kłopotliwych przeglądów, oraz straconego czasu na wymianę pełnego trawy kosza. 

Cena kosiarki pomiędzy 5999 – 9999 zł (dostępna w Polskiej sieci dilerskiej) może wydawać się wysoka – jednak obiektywnie patrząc nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów (brak paliwa i prądu, .

Adres internetowy: 

automower.pl

Foto: automower.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top