Ekologiczne kartony ułatwiają przeprowadzkę

Rent-a-Green box od trzech lat przeczesuje wysypiska śmieci w poszukiwaniu, odpadów, które przekształca w wyroby przydatne do pakowania. Flagowym produktem są zielone kartony Recopack, produkowane z przetworzonego plastiku. 

W ofercie firmy znajdziemy też specjalną ekologiczną folię do pakowania oraz wypełniacz pozyskiwany z odpadów z kartonu. Klienci mogą też skorzystać z ekologicznej torby, a nawet z zielonych naklejek, które ułatwią oznakowanie pudełek.

W przygotowaniu są specjalne pojemniki, które przyspieszą mozolny proces pakowania naczyń. Już niedługo firma Rent-a-Green box będzie informowała swoich klientów, gdzie aktualnie znajdują się kartony z ich dobytkiem, przy pomocy specjalnych chipów i technologii radiowej. 

Jak działa Rent-a-Green box?

Klienci najpierw muszą obliczyć, ile kartonów będzie im potrzebnych. Mogą to zrobić przy wykorzystaniu specjalnej aplikacji na stronie internetowej producenta.

Kartony wypożycza się na dwa tygodnie. Są one dostarczane przez przedsiębiorstwo tydzień przed i odbierane tydzień po wyznaczonej dacie. Wynajęcie 25 pudełek to koszt 129$ (361 PLN), 50 to 199$ (557 PLN). 

Przeprowadzka zorganizowana przy pomocy Rent-a-Green box jest tańsza o 50%. Z usług firmy skorzystało jak dotąd 45 000 zadowolonych klientów.

Adres internetowy:

earthfriendlymoving.com

Foto: earthfriendlymoving.com

 

Czytaj też:

O dwóch takich co mieli ciężarówkę

EcoCradle wypiera tradycyjne formy opakowań

Dorm in a box, czyli pomysł na akademik

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top