Ekscentryczny kominek pomysłem na biznes

wietnym pomysłem są CH picks, które utrzymują ciepło, są przyjazne dla środowiska i oczywiście wspaniale się prezentują. Zbudowane są z dwóch stalowych lampek oliwnych. Główny punkt wydziela światło i ciepło i nadaje się w sam raz do postawienia na stole. Lampka ta została zaprojektowana przez Carla Mertens’a. Dzięki niej zwykły posiłek zmienia się w niesamowite przeżycie, a jest ona dostępna za 350$.

Kolejnym pomysłem jest palenisko „Fire Gibbon”. Jest ono tak minimalistyczne i nowoczesne, że wygląda jak elektroniczne. Klient ma do dyspozycji wiele opcji. Urządzenie to świetnie podkreśla każde wnętrze, ponieważ może być wykonane z miedzi, mosiądzu, ceramiki lub z kamienia. ( to tylko niewiele z możliwości, . Paleniska bez kominowe, wytwarzają bardzo ciepły płomień, co skutkuje w prawie 100 procentowym spalaniu paliwa, co eliminuje tlenek węgla i sadzę. Są one również wyposażone w czujnik spadku ilości tlenu, który monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu. Fire Gibbon dostępne są w cenie 3999$.

„Geniol Fireplace” są natomiast zaprojektowane do użytku zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Wykonane są z cylindrycznego szkockiego szkła i stali i są tak samo urokliwe jak otwarte paleniska. Wypełnione są paliwem w formie żelu. Klienci mogą wybierać pomiędzy 16 calową „lampą” za 653 $, a limitowaną 40 calową wersją za 1839 $.
Palenisko “Balance”, zaprojektowane przez Peter’a Maly, jest charakterystyczne ze względu na segmentową konstrukcję. Można je złożyć na wiele sposobów- przymocować horyzontalnie do ściany, lub wybrać wersję stojącą na stalowej podstawce. Wyrób ten zaopatrzony jest w dodatkowe elementy do przechowywania drewna.

Piecyk „Europa 75” jest jedyny w swoim rodzaju. Spala on naturalne materiały takie jak łuskana kukurydza, pszenica, czy drewno. Te bioenergetyczne paliwa nie przyczyniają się do zmian klimatycznych. Równocześnie ceny innych paliw ciągle rosną. Z tego powodu ogrzewanie domu piecykiem Europa 75 jest dużo oszczędniejsze.
Dla mieszkańców ciepłych stref klimatycznych świetnie nadaje się „Extremis Qrater”. Palenisko to sprawdza się na tarasie lub w ogrodzie. Ma kształt dużej misy, w której układa się szczapy drewna. Zostało zaprojektowane przez Dint’a Wants i wykonane jest ze stali odpornej na deszcz. Chroni też otoczenie przed wpływem ciepła. Cena takiego urządzenia wynosi 1676 $.

Adres internetowy:
www.sparkfires.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top