fabulouscoach.com – czyli autobus do wynajęcia.

Ta dziedzina nie jest związana z zaawansowaną technologią, gdzie młodzi stanowią większość. Tak przynajmniej twierdzi Land, który swoją firmę założył w trakcie studiów. Jak?. Załatwiał na potrzeby wyjazdu studenckiego autobus dla grupy. Próbował przynajmniej bo szybko okazało się że na rynku jest duża luka. Którą postanowił zapełnić.

Kupił pierwszy autobus za 25 000 $ – używanego 49-osobowego Van Hoola. 20 000$ otrzymał z pożyczki studenckiej, a pozostałe 5 000$ to własne oszczędności. Tak powstała witryna fabulouscoach.com. To był rok 2004.

Dzisiaj zatrudnia 77-pracowników i ma na swoim placu ponad 40 autobusów. Sam przyznaje, że często siada za kierownicą i jeździ realizować zlecenia klientów.

Co jest najważniejszą częścią jego sukcesu? Luksusu , który oferuje swoim pasażerom twierdzi. Zaczyna się od czerwonego dywanu podczas wsiadania, drewnianych podłogach, skórzanym fotelom, monitorom w każdym siedzeniu, ekspresy do kawy najlepszych światowych producentów.  Wszystko najwyższej jakości. 

Koszt wynajmy 56-osobowego autobusu wynosi 1 150 $ za dzień. Grupa docelowa jest szeroka. Turyści, szkoły, zespoły sportowe, pracownicy firmowi, businessmani, seniorzy, a nawet zastępy dziennikarzy wybierające się do Białego Domu.

Na razie największy kontrakt jaki firma zdobyła był wart 1, 1 mln $ – 8-miesięczny by ewakuować ludność po przejściu huraganu Katrina z Nowego Orleanu.

W 2009 obroty wyniosły 3 mln $ by w tym roku osiągnąć zakładane 4,5 mln $. Przedsiębiorca został wyróżniony przez Businessweek i mianowany do tytułu młodzi liderzy 2010 roku w Ameryce.

Adres internetowy:

fabulouscoach.com

Zdjęcia:fabulouscoach.com

Podobne artykuły:

BUStaurant- luksusowa kuchnia na kołach

Po lądzie i na wodzie czyli pomysł na turystykę bez granic

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top