Myjka do wózków sklepowych

Wyniki opublikował Charles Gerba z Uniwersytetu of Arizony konkludując, że mniej zarazków i bakterii znajdziemy w toalecie publicznej.

Potrzeba jest matką wynalazku jak mawiały nasze babcie.

I nie jest inaczej w tym przypadku.

Z tego założenia wyszli twórcy firmy eco CartSafe tworząc unikalną na skalę światową myjkę do wózków sklepowych. Przebudowali zwykłą przyczepę samochodową na mobilna myjkę. Zamontowali kilka własnych patentów, zbiorniki na środek czyszczący i dezynfekujący i gotowe. Dzięki ich rozwiązaniu można w ciągu 1h umyć ponad 150 wózków. Woda jest podgrzewana do odpowiedniej temperatury, w której większość bakterii umiera i miesza się z środkami chemicznymi neutralnymi dla środowiska powodując, że zarazki przestają się rozwijać aż do 60 dni od umycia.

Możliwość mobilnego biznesu są bardzo duże.

Wysłaliśmy zapytanie ofertowe do producenta prosząc o wycenę . Jak tylko otrzymamy więcej informacji natychmiast dodamy do artykułu.

Inną firmą produkującą trochę prostsze urządzenie do mycia jest PureCart Systems. Montuje się je w miejscu wprowadzania wózków do sklepu i są one automatycznie spryskiwane płynem bakteriobójczym. Swoim wyglądem przypomina automatyczną myjnię samochodową.

Adres internetowy:

purecartsystems.com

Zdjęcia: purecartsystems.com

Podobne artykuły :

Myjnia parowa – pomysłem na biznes

Myjnia samochodowa pomysłem na własną firmę

Czy śmietnik skazany jest na brud ?

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top