Firma podpowie z czego wykonać innowacyjny produkt

Oprócz samego pomysłu, kluczowe są materiały, z których będzie wykonany przedmiot. Użytkownicy PrzejdzNaSwoje.pl często pytają o pomoc w dobraniu odpowiednich surowców, tak aby ich wymarzona nowinka była:

  • przyjazna dla środowiska,
  • wytrzymała i
  • opłacalna w produkcji.

Specjalnie z myślą o młodych twórcach innowacji powstała firma Material Short Stories. Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem materiałowym, a jego klienci to oprócz osób prywatnych renomowane agencje i firmy produkcyjne.

Jak działa Material Short Stories?

Zainteresowane osoby przesyłają pocztą elektroniczną swój koncept wraz z wizualizacją. Fachowcy zastanawiają się z jakich surowców najlepiej wyprodukować dany przedmiot. Każdy klient otrzymuje specjalną broszurę z opracowaniami.

Broszura zawiera 5 innowacyjnych pasujących do konceptu materiałów. Każdy surowiec jest szczegółowo opisany (właściwości etc.). W książce klienci znajdą też podpowiedzi, jak uatrakcyjnić produkt wizualnie.

Oprócz wersji tradycyjnej, do dyspozycji zleceniodawców jest też opracowanie elektroniczne, dołączane do każdej broszury. 
Usługa dostępna jest w stałej cenie w wysokości 600 euro netto ( 2 454 PLN). 

Firma powstałą dzięki współpracy projektanta wnętrz Tima Oelker’a i znawcy materiałów Aarta van Bezooyen’a. Przedsiębiorstwo mieści się w Hamburgu, a do jego klientów zaliczają się firmy z całego świata.

Adres internetowy:

material-short-stories.com

Foto: material-short-stories.com

Czytaj też:

Butelka przyszłości pomysłem na biznes

Futurystyczny fotel idealny do pracy

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top