Freestone Innovations przedstawia: Fanbrella

Rączka parasolki została umieszczona z boku, dzięki temu można się pod nią całkowicie schronić. Fanbrelli nie otwiera się w normalny sposób. Jej baldachim rozwija się jak harmonijkę. Brzegi łączą się przy pomocy mocnego clipu, tak żeby zapewnić maksymalną ochronę. Uchwyt rączki pokryto specjalną gąbką, która ułatwia lepsze trzymanie.

Co więcej Fanbrella jest odporna na działanie wiatru. Wnętrze baldachimu stanowi plastikowa konstrukcja, która jest bardziej wytrzymała niż tradycyjny stelaż.

Końcówki konstrukcji są grubsze i zaokrąglone. Zmniejsza to ryzyko ewentualnych szkód.

Parasolkę można też wykorzystać do celów reklamowych. Na kopule Fanbrelli drukuje się zdecydowanie lepiej niż na innych parasolach.

Nie trzeba już ograniczać się do pojedynczych trójkątów, ponieważ baldachim wykonano z jednego kawałka materiału. Dzięki temu logo firmowe prezentuje się bardziej elegancko. Do każdego produktu dołączany jest pokrowiec, na którym również można umieścić znak handlowy.

Parasolkę można kupić w wielu sklepach na terenie Wielkiej Brytanii i w sklepie internetowym na stronie producenta. Jej koszt wynosi 14.95£ (80 PLN) brutto.

Fanbrella cieszy się już popularnością w Anglii. Trzeba przyznać, że na produktach od deszczu nikt nie zna się chyba lepiej niż Brytyjczycy.

Adres internetowy:

freestoneinnovations.co.uk

Foto: freestoneinnovations.co.uk

Zobacz również:

Nubrella czyli parasol nowej generacji.

Parasol z automatu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top