Google Android okazją do zarobienia pieniędzy

To jest ta cecha, która wyróżnia Google spośród innych producentów telefonów. Apple sam opracował oprogramowanie do swojego telefonu, które zresztą często się wiesza, a do dzisiaj nie ma modułu GSM, bo zastrzeżone w urzędzie patentowym jest praktycznie wszystko. Dostarczać nowe wersje oprogramowania może tylko koncern z Kalifornii. IPhon kosztuje 199 $, a Android ma kosztować około 179 $. Sprzedawcy w allegro już na pewno zagrzewają swoje puste po aparatach Apple półki, by nasycić rynek tymi urządzeniami.

Dlaczego nie miałbyś to być ty. Z danych udostępnionych do tej pory przez Google wynika, że najpierw sprzedaż ruszy w USA, a następnie w Wielkiej Brytanii. Cena jest zachęcająca.

Wraz z nadejściem nowego modelu, który bez wątpienia będzie hitem światowej sprzedaży potrzebne będą całe ilości ciekawych gadżetów. Od futerałów, przez folie na wyświetlacz po ładowarki i zestawy głośnomówiące. Zamów je już dzisiaj i bądź przygotowany na premierę rynkową.

Google poza znanymi już z iPhona rozwiązaniami obsługi urządzenia wprowadził kilka specjalnych dodatków. Ułatwień jak choćby szybkie zapisywanie zdjęć, panoramiczny pulpit, bardzo szybkie zapisywanie i odtwarzanie utworów mp3 w telefonie.

Dział marketingu firmy działa na pełnych obrotach. Kiedy Apple zamyka szczelnie swoich specjalistów, otacza firmę murem, czujnikami ruchu, Google robi dokładnie coś innego. Pozwala tworzyć produkt dosłownie wszystkim. Za to jest uwielbiany przez miliardy ludzi z całego świata. Tworzy wszystko za darmo. Oprogramowanie użyte do telefonu powstało w technologii open Source (otwarty kod).

Kilkadziesiąt firm z całego świata uczestniczyło w jego budowie. Ponieważ kod jest znany, każdy będzie mógł budować i udostępniać aplikacje do telefonów. Tak jak kiedyś pisaliśmy w jednym z naszych pomysłów na temat reklam w widżetach zainstalowanych w przeglądarkach. Każdy kto zna się na programowaniu może coś takiego zrobić i zacząć zarabiać. W przypadku Google Androida wygląda to naprawdę obiecująco.

Adres internetowy:

code.google.com/android

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top