Google Online Marketing Challenge

Znana wszystkim dobrze firma Google ogłasza kolejną edycje konkursu „Google Online Marketing Challenge”.

Jest to świetny sposób na sprawdzenie swojej wiedzy teoretycznej w praktyce. Nie musisz być studentem Marketingu, handlu zagranicznego itd., wystarczy że jesteś osobą kreatywną i chcesz pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności ludziom na całym świecie.
Każdy uczestnik dostaje bezpłatną reklamę w Google AdWords o wartości 200 USD, z której musi skorzystać przygotowując jak najlepszą kampanię reklamową dla firm z okolicy.

Po opracowaniu pełnej strategii, uruchamia kampanię cały czas kontrolując wyniki i ulepszając ją.

Na koniec każdy przygotowuje dwa pisemne raporty ze swojej pracy, które są oceniane przez jury składające się z profesorów z całego świata.

Główną wygraną jest wycieczka do San Francisco, gdzie zwycięzcy spędzą jeden dzień w biurze Google, oraz będą mieli okazję spotkać twórców AdWords. Na zwycięzców niższego szczebla czekają wycieczki do lokalnych siedzib firmy.

Nagroda, jaka czeka na każdego uczestnika to nowe doświadczenie i niesamowita przygoda.

Google Online Marketing Challenge jest konkursem, w którym co roku bierze udział tysiące studentów z całego świata. Udział w nim jest bezpłatny, a wszelkie możliwe pomoce potrzebne do przygotowania zapewnia nam firma Google.

Przewodnik dla studentów:

google.com/onlinechallenge/files/student_guide.pdf

Przewodnik dla profesorów: 

www.google.com/onlinechallenge/files/academic_guide.pdf

Źródło: google.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top