Grippikns

 Jest nim australijska firma Grippiks, która wytwarza samoprzylepne wzory i kolorowe powierzchnie, idealnie pasujące do mebli Ikea. Najwięcej dodatków powstało do najpopularniejszych kolekcji o nazwach: Billy, Benno, Expedia, Effektiv, Lack i Malm.

Produkty firmy Grippiks powstają na bazie plastikowych płytek. Przytwierdzanie ich jest łatwe i nie niszczy mebli, ponieważ zamiast zwykłego kleju zastosowano tu technologię zasysania. Niewątpliwą zaletą jest to, że ozdoby bez problemu można umiejscowić, przesunąć i usunąć. Łatwo się je też czyści.

Gripikksy nadają się do niemal wszystkich gładkich powierzchni, tj.: drewniana okleina, melamina, płyta pilśniowa, plastik, akryl, czy tektura. Wyjątki stanowi nielakierowane drewno, czy sklejka.
Cena za komplet wzorów pasujący do stolika kawowego z serii Lack (90 cm) wynosi 14,95 AUD. Firma Gripikks dostarcza swoje towary w każdy zakątek świata.

Przykład firmy Gripikks pokazuje, że czasami bardzo ważny jest genialny pomysł, jak świetny cudzy biznes wykorzystać na własne potrzeby.

Adres internetowy:
www.grippiks.com
www.grippiks.com/form/contact_us.html 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top