Hotel dla wybranych pomysłem na firmę

Zamiast tradycyjnego lobby wita ich przyjazny „duży pokój”, a w czasie przyszłomiesięcznych targów książki hotel zmieni się w raj dla koneserów literatury.

Hotel ten powstał w listopadzie na miejscu dawnego “Great Eastern Hotel”. Jest pierwszym obiektem, z nowej linii koncernu Hayatt Hotels and Resorts. W hotelu Andaz nie ma recepcji, ani przysłowiowych „dopłat”. Wszystkie opłaty wliczone są w całkiem rozsądne ceny. Co ważne w kręgu zainteresowań personelu jest przede wszystkim osobowość gości.

Między 14 a 28 kwietnia do dyspozycji gości hotelowych będzie dziennikarz gazety Times- Damian Barr. Goście hotelowi będą mogli z nim porozmawiać, a on doradzi im odpowiednią literaturę. W hotelu Andaz spotykać się można w wielu miejscach, chociażby w jednej z 5 restauracji, czy barze. Damian Barr na życzenie gości będzie mógł przeczytać im wybraną książkę w pokoju!

Akcja ta, to kampania promocyjna nowo otwartego hotelu. Ma ona na celu podkreślenie „osobistego” charakteru obiektu. Tego rodzaju happeningi to z pewnością inna płaszczyzna reklamy nie znana w Polsce, a szkoda, bo z pewnością cieszyły by się dużym zainteresowaniem klientów, a właścicielom przyniosłyby duże zyski.Hotel przestaje być powierzchnią, którą trzeba zapełnić. Zaczyna być sceną z własnym charakterem.

Adres internetowy:
www.andaz.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top