Inteligentna reklama na kółkach pomysłem na biznes

Wszystko dzięki jeżdżącej reklamie: City Light Moover. Po obu stronach pojazdu ulokowane są plakaty o rozmiarach 118 cm x 177 cm (szerokość x wysokość). Są one podświetlone, dla lepszej widoczności wieczorem i w nocy.
Pojazd porusza się powoli, pokonuje zakręty i obraca się wokół własnej osi. Towarzyszy przechodniom, podjeżdża bezpośrednio do grup ludzi, zdaje się zachowywać inteligentnie i dostosowywać do otoczenia. Dzięki temu budzi ogromną ciekawość. 

Ruchem reklamy z pewnej odległości steruje specjalnie przeszkolony pracownik.

City Light Moover może zostać wyposażony w cały szereg dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest ekran LCD, zintegrowany z powierzchnią reklamową. Na życzenie pojazd może też odtwarzać muzykę oraz teksty reklamowe, lub zostać odpowiednio udekorowany.

Ciekawym dodatkiem jest atomizer, przez który reklama uwalnia zapach. Funkcja ta sprawdza się idealnie podczas kampanii reklamowej perfum.
Po obu stronach platformy można tez zamontować specjalne kieszenie zawierające ulotki i inne materiały promocyjne.

Koszt wynajęcia ruchomej reklamy wynosi € 1.088 (4 515 PLN) za jeden dzień. W cenie zawarte jest już wynagrodzenie dla osoby, która steruje maszyną. Plakaty reklamowe w odpowiednim rozmiarze dostarcza klient, ale można je zamówić w firmie Xselect. Koszt wykonania jednego plakatu to € 115 (477 PLN).

Pojazdy rozlokowane są w wielu miastach na terenie Niemiec. Sprawdzają się na dworcach, targach, w galeriach handlowych i lotniskach.

Cighty Light Moover to przyciągająca uwagę forma reklamy i ciekawy pomysł zarówno na firmę jak i kampanię marketingową.

Adres internetowy:

citylightmoover.de

Foto: citylightmoover.de

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top