Internetowa loteria pomysłem na kryzys

Co miesiąc na łamach portalu można wygrać luksusową designerską torbę. Artykuły kupowane są od bezpośrednich przedstawiciel co gwarantuje oryginalność i wysoką jakość. Większość torebek wyposażona jest w certyfikat autentyczności.

Żeby wziąć udział w konkursie należy kupić los i poczekać do dnia ogłoszenia wyników.
Udział w loterii to nie tylko zabawa ale też możliwość wygrania luksusowej torby, na którą w inny sposób nie byłoby stać uczestników.

Jeden los kosztuje w tym miesiącu 15 $ (45 PLN) a stawką jest elegancka torebka prosto od Gucciego. Płatności dokonuje się przy pomocy systemy Paypal. W odpowiedzi uczestnicy drogą elektroniczną otrzymują numer losu. Żeby zwiększyć swoje szanse można oczywiście kupić więcej losów niż jeden.

Ceny kuponów zmieniają się co miesiąc w zależności od głównej wygranej. W przyszłym losowaniu cena jednego losy wyniesie 20$ (60 PLN).

BagNV to nie tylko ciekawa propozycja ale też celna odpowiedź na kryzys ekonomiczny, który w USA jest bardzo dotkliwy. Portal cieczy się dużym zainteresowaniem. W ciągu niecałych 5 miesięcy działalności Tamika zdołała odzyskać zainwestowane pieniądze. 

Na stronie internetowej można też poznać szczęśliwe zwyciężczynie poprzednich losowań i zostać członkiem klubu.

Pomysł Tamiki jest innowacyjny i uniwersalny. Dziewczyna planuje rozszerzenie asortymentu i zwiększenie liczby losowań w najbliższym czasie.

Adres internetowy:

bagnv.net

Foto: bagnv.net

Zobacz też:

Giełda dla niemowląt

Lokal nowej generacji

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top