Kreatorperfum.pl, czyli zapach skrojony na miarę

Rozwiązanie znalazł polski portal kreatorperfum.pl.

Serwis jest ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy nie mogą znaleźć ulubionego zapachu na półce sklepowej jak i dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu jedynym w swoim rodzaju aromatem.

Wbrew pozorom stworzenie pięknej kompozycji nie jest trudne. Na początku należy wybrać pożądane aromaty i ich proporcje. Klienci wybierać mogą spośród kilku podstawowych kategorii, a ich bogactwo robi duże wrażenie. Kawa, magnolia, czy orchidea to tylko niektóre z blisko 70 pozycji, których wciąż przybywa. 

Ci, którzy w projektowaniu perfum stawiają pierwsze kroki mogą skorzystać z podpowiedzi ekspertów lub zamieszczonych na łamach portalu przykładowych kompozycji.

Oprócz tradycyjnych zapachów kwiatowych, owocowych i naturalnych (akacja, cedr, herbata) znajdziemy również aromaty o właściwościach leczniczych i ciekawej orientalnej nucie takie jak opium, czy wanilia. Jedna miarka aromatu zapachowego kosztuje dosłownie grosze.

Kreatorperfum.pl nie poprzestaje jednak na zapachach. Na specjalne życzenie w pachnidle znaleźć się mogą feromony czy zestaw afrodyzjaków. Związki te są ciekawym urozmaiceniem i pomogą nam polepszyć komunikację międzyludzką.

Klienci, którym jeden flakon autorskich perfum nie wystarczy mogą od razu zamówić odpowiednio 14, 50 i 100 ml więcej. W ofercie portalu jest też utrwalacz zapachu, który sprawi, że aromat będzie się utrzymywał do 25% dłużej. 

Po złożeniu zamówienia kompozycja zostanie dostarczona do naszych drzwi w ciągu 72 godzin. Na życzenie może zostać zawieziona w pięknym pudełku wprost to obdarowywanej osoby.

Perfumy skrojone na miarę nie są już utopią dostępną tylko dla bogatych. Kreatorperfum.pl to idealne miejsce, dla tych którzy poszukują niebanalnych rozwiązań i innowacyjnych zapachów a wszystko prosto i ciekawie.

Adres internetowy:

kreatorperfum.pl

Foto: kreatorperfum.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top