Kup sobie dom… z Ikei

Wszystko za sprawą podjęcia współpracy z firmą architektoniczną Ideabox. Wspólnie sprzedają domy wyglądające jak te na sklepowych wystawach. Oczywiście wszystkie inspirowane Szwecją, mimo, że narazie oferowane tylko w USA.

Dom z linii Activ jest niewielki ale jednocześnie nowoczesny i przestronny. Zbudowany z prefabrykatów ma jedną sypialnię, kuchnię, łazienkę oraz salon. Jest przyjazny dla środowiska. Posiada podwójny system spłukiwania wody w toalecie, co zapobiega niepotrzebnemu marnowaniu wody. W wyposażeniu energooszczędna lodówka, LEDowe oświetlenie oraz indukcyjna kuchnia. Wszelkie inne sprzęty, akcesoria czy artykuły dekoracyjne zapewnia Ikea.

Oprócz samego domu można zamówić wiatę, która nadaje się na garaż. Cena, jak za dom, wysoka nie jest. Poznacie ją klikając tutaj (sekcja: Dokumenty). Wiadomym jest, że każdy marzy o tym, aby jego dom był niezwykły i jedyny w swoim rodzaju. W końcu nasze miejsce zamieszkania świadczy w jakiś sposób o nas samych. A czy Ty zdecydowałbyś się na zamieszkanie w takim domu?

Artur Stasiak

Adres internetowy: newsfeed.time.com; ideabox.us 

Zdjęcia: newsfeed.time.com; ideabox.us

 

Zobacz także:

PowerHouse- czyli pomysł na technologiczne zabawki

Nietypowy hotel na wodzie

Przyczepki rowerowe dobrym pomysłem na biznes

Grippikns

Koncern Ikea w natarciu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top