Liftpod ułatwia pracę na wysokościach

Liftpod umozliwia swobodną pracę na wysokości do 4 metrów. Jest łatwy w obsłudze, a stosunkowo niski koszt i wielorakość zastosowań czynią go idealnym dla przeróżnych branży.

Liftpod składa się z trzech części o wadze 24, 9 kilograma. Może zostać złożony przez jedną osobę w niecałą minutę. Platforma, na której jest osadzony waży 150 kilogramów, co daje stabilne i wytrzymałe oparcie. Dodatkowo wózek wysięgnika, został wyposażony w schowek na narzędzia o wadze do 15 kilogramów. 

Platforma porusza się na specjalnie zaprojektowanych kółkach, dla maksymalnej wygody. Po złożeniu innowacyjna drabina, ma 3 metry wysokości i łatwo mieści się w większości pomieszczeń użytkowych.

Badania udowodniły, że pracownicy korzystający z platformy są produktywniejsi. Pracują na wysokości do 4 metrów, mogą pozwolić sobie na obrót o 360 stopni, a co najważniejsze ich obie ręce są wolne, a wszystkie potrzebne narzędzia znajdują się pod ręką. 

Odbiorcami przedsiębiorstwa JLG są min.:

  • lotniska,
  • elektrownie,
  • warsztaty oraz
  • służby miejskie.

Unikatowy design i jakość obsługi przyczyniły się do zdobycia przez Liftpod’a prestiżowej nagrody: International Design Excellence Awards ’09. Produkt został też zakwalifikowany do grona 100 najciekawszych według miesięcznika Buildings i do grona 50 najlepszych pomysłów Businessweek.

Amerykańska prasa szeroko rozpisywała się o zaletach „osobistej, przenośnej windy”. Produkt dostępny jest u dealerów rozlokowanych na terenie kilku stanów. Firma JLG poszukuje partnerów, chętnych do współpracy na terenie Europy.

Adres internetowy:

liftpod.com

Foto: liftpod.com

Czytaj też:

GarageTek – pomysł na urządzenie garażu

Zapisz pomysł na…ścianie!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top