Łódka z jacuzzi pomysłem na biznes

 

HotTug to produkt typu 2 w 1. To łódka, która po napełnieniu wodą zmienia się w pływające jacuzzi. Została zaprojektowana i stworzona w Holandii. Każdą łódkę można wypełnić ok. 1800 litrami wody. Jest ona ogrzewana dzięki specjalnemu piecowi opalanemu drewnem. Podgrzewa on wodę do 38 st. C w czasie ok. 2,5h. Jeśli już nam się znudzi relaks i odpoczynek w gorącej wodzie możemy ją wypompować. Zamontowana elektryczna pompa głębinowa pozwala opróżnić HotTug w czasie ok. 20 minut. Łódka pomieści do 8 osób.

Wyposażona jest ona 2 rodzaje silników: elektryczny oraz spalinowy. W zależności od wielkości baterii na całkowicie naładowanej można pływać 2,5 lub 8h. Przy pełnym obciążeniu HotTug zanurza się na 90 cm. Tak więc może być wykorzystywany na naprawdę płytkim akwenie. Osiąga prędkość do 10 km/h.


Ceny, w zależności od rodzaju łódki, jej wyposażenia, wielkości baterii itd., są zróżnicowane i podane tutaj (sekcja: Dokumenty). HotTug można również wypożyczać. Według mnie nadaje się świetnie na pływającą reklamę. Firmy działające w branży turystycznej, zlokalizowane w pobliżu zbiorników wodnych, powinny się zainteresować HotTug.

Szampan, truskawki i czas na romantyczny rejs.

Artur Stasiak

Adres internetowy: hottug.nl

Zdjęcia: hottug.nl

 

Zobacz także:

Pojazd dla wędkarzy pomysłem na biznes

Pływaj i grilluj z BBQ-DONUT

Basen rozkładany na środku oceanu, jeziora.

Kompleks basenowy na wodzie

Zamiast kina jacuzzi

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top