Mądre parkowanie z ParkatmyHouse.com

Serwis ten jest największym na świecie parkingiem online, który został stworzony aby dac możliwośc zarobienia właścicielom posesji w zamian za wynajęcie miejsca wokół niej na parking. Sposób prosty, bezpieczny i ekonomiczny. Całością zarządzamy poprzez stronę internetową, dokonujemy rezerwacji oraz płatności.

Firma powstała kilka lat temu tylko dlatego, że założyciel portalu Anthony Eskinazi chciał obejrzec mecz baseballowy swojej ukochanej drużyny. I jak wiadomo, znaleźc wolne miejsce parkingowe wokół stadionu, w dzień meczy graniczy z cudem. Postanowił więc zaparkowac auto na czyimś podjeździe, oczywiście za zgodą właściciela i po uiszczeniu symbolicznej opłaty. Wówczas zorientował się, że wokół takich miejsc jest mnóstwo i spokojnie mogłyby one byc wykorzystywane do celów parkingowych.

Dodatkowo takie parkowanie jest mniej stresujące. Chocby dlatego, że np. po pozostawieniu samochodu w miejscu niedozwolonym nie musimy sie zastanawiac czy po powrocie nie zobaczymy mandatu za szybą.

W serwisie tym możemy za wczasu sprawdzic, czy tam gdzie się wybieramy będzie możliwośc pozostawienia samochodu na czyjejś posesji. Czy jest to miasto w Australii, w Afryce czy na Antarktydzie jeśli właściciel jest zarejestrowany w serwisie, znajdziemy go i będziemy mogli zarezerwowac sobie parking. Do tej pory ponad 150 000 osbób w Wielkiej Brytanii zarobiło, dzięki temu serwisowi, 5 milionów dolarów.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: parkatmyhouse.com

Zdjęcia: parkatmyhouse.com

 

Podobne artykuły:

Carsharing pomysłem na dodatkowe pieniądze

ParkingCarma

Diabelski młyn bez wysiadania z samochodu

SpinCar rewolucja w parkowaniu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top