Melodia zdrowia z GlowCaps

Jedno z urządzeń dostępne jest w sprzedaży internetowej Amazon za ~30$ (110 zł). Zasilane baterią z zegarka, ładne i poręczne pudełko zbudowane jest z świecących diod i głośnika odtwarzającego melodie.

Po odpowiednim szybkim i prostym programowaniu opakowania będzie godzinę przed pobieraniem leku świeciło by przypomnieć o leku, a jeżeli nie zostanie otwarte (co wyłącza system) zacznie odtwarzać muzykę wcześniej ustawioną przez właściciela, przez godzinę po czasie w którym należało zastosować tabletki.

Ciekawie przedstawia się nowy produkt firmy – przypominacze będą teraz łączyć się z internetem by dokładnie informować o zapomnianych lekach. Ustawiając w komputerze odpowiedni program przyjmowania specyfiku jest pobierany „do opakowania”.

Następnie system sam monitoruje przyjmowanie dawek co w przypadku wielu chorób ma wyjątkowe znaczenie. Dodatkowo wzbogacono go inne funkcje powiadomienia (spóźnienie i wskazany telefon otrzymuje sms`a z informacją).

Ciekawa koncepcja biznesowa firmy, oraz przystępna cena urządzenia sprawia, że naprawdę warto zainteresować się tym produktem i zaoferować go chorym w naszym kraju.

Adres internetowy: 

rxvitality.com

Foto: rxvitality.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top