Menu master – mistrzami restauracyjnej reklamy

Właśnie to jest nowatorski pomysł, firma powstała w 1995 roku w USA, od początku swej działalności zajmowała sie przyjmowaniem zleceń od lokalnych firm i wykonywaniem wysokiej klasy menu + podkładki na stół załączając do tych menu tylko reklamy.

Myślicie że to zły pomysł? Ależ skąd, ilość reklam jest ograniczona, tak że one nie przeszkadzają w wyborze potrawy, wszystko jest naprawdę profesjonalnie zrobione, żadnej tandety. 
Oczywiście menu + podstawki są co jakiś czas wymieniane przez firmę tak, że klient zawsze widzi reklamę firm, które Tobie opłaciły abonament. 

 
Koszt: 

 
musisz się nastawić na zebranie ofert od firm, wszystkiego typu, warsztatów, fryzjerów, zakładów odnowy biologicznej, sklepów itd. , oczywiście zapomnijcie o reklamowaniu innych barów, czy restauracji, to odpada wszystko inne nie restauracje. Licencja 5 000 $ wydruk i oprawa menu + podstawek, projekty graficzne – masz zmysl graficzny to nie czytaj tego punktu,

Zyski: 

 
w perspektywie to może być zajęcie przynoszące bardzo duży i stały dochod, powiedzmy że podpisujesz umowę z reklamodawcami raz na 3 miesiace i wtedy wymieniasz menu, pieniądze otrzymujesz albo z góry albo co miesiąc, Menu Master jest jedną z największych firm w stanach specjalizujących się w tego typu operacjach, 

 
Możesz zawsze kupić licencję od nich i otrzymasz szkolenie i pomoc – fachową gratis.

Adres internetowy:
 
menumaster1.com

Foto:  menumaster1.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top