Mobilna klinika która leczy… kaca

Klinika, która leczy kaca, Hangover Heaven mieści się w autobusie. Jak zaraz pokażemy, nie jest to zwykły autobus. Dzieją się tam „magiczne” rzeczy, po których człowiek nie odczuwa już w głowie „dnia wczorajszego”. Pomysłodawcą tej mobilnej kliniki jest anestezjolog, dr Jason Burke. Zabiegi w jego klinice oparte są na własnych badaniach i doświadczeniach w leczeniu pacjentów. Uznaje się, że leczenie objawów odczuwanych po operacji (bóle głowy, mdłości etc) może być stosowane w leczeniu kaca.

Pacjenci, którzy zgłaszają się do Hangover Heaven, są to ludzie mający łagodne bóle głowy, uciążliwe oraz z bardzo ciężkim kacem. W zależności od rodzaju bólu i dolegliwości każdy ma możliwość wyboru pakietu usług. Może to być podanie specjalistycznych płynów, witamin, antyoksydantów, tlenu czy specjalnych masaży. Standardowy zabieg trwa od 30-60 minut. Wykonywane są one w komfortowych warunkach. Jeden specjalista zajmuje się maksymalnie dwoma pacjentami.

Ceny za taką usługę wahają się od 45 do 200 $. Czy to dużo za możliwość pozbycia się uporczywego kaca oraz dodatkowo poprawienie zdrowotności organizmu? Musicie sami sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: hangoverheaven.com

Zdjęcia:
hangoverheaven.com

 

Podobne artykuły:

Mobilna klinika testów DNA

Mobilna kwiaciarnia pomysłem na biznes

Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes

BUStaurant- luksusowa kuchnia na kołach

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top