Mobilne biuro dla Twojej firmy

Obecnie powstające przestrzenie biurowe w większości spełniają wymagania zrównoważonego budownictwa w kwestiach choćby takich jak dobre samopoczucie, wydajność pracownika czy zdrowie. W nowoczesnych biurowcach można znaleźć już nie tylko wygodne, ergonomiczne i zdrowe dla naszego kręgosłupa fotele ale także drzewka, dużo zieleni czy taras z trawnikiem. Co innego jeśli naszą pracę wykonujemy w domu lub bez stałego biura.

Dla osób pracujących w systemie Home Office dedykowany jest projekt studia Innovation Impertative z Londynu o nazwie Tetra Shed. Został on opracowany w oparciu o nowoczesne metody budownictwa. Moduł, w sumie o niewielkiej powierzchni 10 m kw. jest bryłą o ciekawym kształcie geometrycznym, przypominający trochę namiot. Jest tak zaprojektowany, że można go postawić praktycznie wszędzie. Szczególnie tam, gdzie jest dużo zieleni, np. w ogrodzie.

W środku jest miejce na 2 biurka, sofę, łazienkę i system schowków. Dodatkowo posiada wiele okien, dzięki czemu do środka wpada mnóstwo naturalnego światła. Ściany i podłogi pokryte deskami z brzozy dodatkowo dają wrażenie jasności wnętrza. Dach jak i całą zewnętrzną warstwę pokrywa wodoodporna ciemna guma. Kolory są kwestią indywidualną. Projektanci dają możliwość wyboru wielu kolorów okładzin i wykończeń.

Praca w Tetra Shed z pewnością będzie przyjemna i komfortowa. W końcu będzie można faktycznie się na niej skupić. Oprócz funkcji typowo biurowej ten mobilny moduł będzie można bez problemu wykorzystać np. podczas imprez masowych czy wystaw. Z pewnością znalajdzie również zastosowanie w turystyce, handlu czy reklamie. Z niecierpliwością czekamy, że zacznie się seryjna produkcja.

Artur Stasiak

Adres internetowy: tetra-shed.co.uk

Zdjęcia: tetra-shed.co.uk

 

Zobacz także:

Przenośne biurko czyli coś dla pracoholików

H2Office pomysłem na nawodne biuro

Praca w domu czyli pełen profesjonalizm

Praca w domu – w innym wymiarze. Archipod.

Biuro w podróży pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top