Mobilne studio fryzjerskie pomysłem na biznes

Pewien przedsiębiorca z San Diego, Kush Kapila, musiał bardzo często wyjeżdżać w interesach. Siłą rzeczy od czasu do czasu musiał w drodze skorzystać z usług fryzjera. Ale najpierw trzeba było się zapisać, długo czekać, co go bardzo frustrowało. A efekt końcowy, to czego oczekiwał rzadko był zadowalający. Chciał coś z tym zrobić i wpadł na pomysł stworzenia alternatywnej usługi w stosunku do typowych, stacjonarnych salonów fryzjerskich. Mijając ciężarówkę garmażeryjną wpadł na pomysł, że świetnie nadawałaby się, po przerobieniu, właśnie na mobilny salon fryzjerski. Jak pomyślał tak zrobił. Powstało studio Sterlings.

Wizyty u mobilnego fryzjera można rezerwować telefonicznie bądź on-line. Wówczas można nawet otrzymać zniżki. Ciężarówka wyposażona jest w 3 stanowiska, z umywalkami, lustrami, całym potrzebnym sprzętem. Oprócz tego jest toaleta, poczekalnia a całe wnętrze jest klimatyzowane. Wykwalifikowana kadra fryzjerów i stylistów chętnie pomoże z wybraniem fryzury czy odpowiedniego stroju. Standardowe strzyżenie męskie to wydatek 25 $, damskie 35 $.

Pomysł na ten mobilny biznes jest świetną alternatywą dla zapracowanych ludzi oraz podróżujących w interesach. Informacje, gdzie akurat znajduje się lub będzie się znajdować mobilne studio fryzjerskie podawane są na bieżąco na stronie internetowej firmy.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: sterlingsmobile.com

Zdjęcia: sterlingsmobile.com

 

Podobne artykuły:

Biuro w podróży pomysłem na biznes

Mobilna klinika która leczy… kaca

Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes

Mobilna kwiaciarnia pomysłem na biznes

Mobilna klinika testów DNA

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top