Mobilny hotel pomysłem na biznes

Organizacja wszlekich imprez masowych na terenie miasta lub jego okolicach wiąże się z korzyściami dla całej metropolii. Są to przede wszystkim korzyści ekonomiczne. Przyjeżdżający goście zostawiają mnóstwo pieniędzy, a dodatkowo takie wydarzenie przyciągają inwestorów.

Minusem imprez masowych może być to, że przybywa na nie więcej osób niż miasto może przyjąć. Wówczas zapełnione są wszystkie miejca noclegowe. A jak wiadomo każda osoba rezygnująca z przyjazdu, bo np. nie ma się gdzie przespać, to strata dla potencjalnych usługodawców. Problem ten rozwiązuje londyńska firma Snoozebox Limited, oferując ciekawe rozwiązanie.

Snoozebox to mobilny hotel, który bez problemu może stanąć praktycznie w każdym miejscu. Stworzony na specjalne potrzeby lokalnych masowych imprez czy takich, które zmieniają swoją lokalizację, choćby rajdów samochodowych czy maratonów. Hotel oferuje od 40 do 400 pokoi. Składa się z kontenerów, które mogą być przetransportowane w każde miejsce na świecie, drogą morską, lądową czy powietrzną. Przygotowanie całości dla pierwszych lokatorów trwa nie więcej niż 2 doby.

Mimo, że sa to kontenery to ich wnętrza i wyposażenie nie odbiegają od standardów typowych hoteli. Każdy, kto chce zarezerwować pobyt w Snoozebox ma do dyspozycji 3 opcji dotyczące standardu pokoju. Opcja comfort oferuje 4 pokoje na kontener, luxury 2 pokoje na kontener (tu są podwójne łóżka) oraz budget 5 pokoi na kontener (łóżka pojedyńcze). Każdy pokój posiada łazienkę, wc, wygodne łóżko, klimatyzację, tv oraz sejf na wartościowe rzeczy.

Artur Stasiak

Adres internetowy: snoozebox.com

Zdjęcia: snoozebox.com

 

Zobacz także:

Powstał pierwszy w Polsce ośrodek leczenia stresu metodą floatingu

Yotel- pozwala pasażerom na pracę i relaks

Hotel w beczkach po winie pomysłem na biznes

Tubohotel pomysłem na biznes

Wynajmij pokój z osobistym przewodnikiem

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top