Nawigacja z nowym systemem kierowania

Ostatnio wspomniałem o pomyśle dodawania własnych głosowych opisów tras. Dla wielu kierowców jednak komunikaty głosowe stają się bardzo meczące i denerwujące. A kiedy urządzenie ma ci powiedzieć jak skręcić za 500 metrów stojąc w korku kilka razy może Ciebie naprawdę wkurzyć.

Twórcy Virtual Cable mówią, że mają lepsze rozwiązanie. Firma z Nowego Yorku przedstawiła produkt , który rysuje mocno widzialna linię na trasie podróży dokładnie wskazując jak należy się poruszać nie wydając przy tym ani jednego słowa.

Niema co się temu dziwić kiedy założyciele odnotowali tysiące wyjść na ich stronę internetowa jeszcze przed przedstawieniem produktu na targach nawigacji w San Jose Californi w grudniu zeszłego roku.

Jednak jeszcze potrzeba trochę czasu aby system dobrze działał i dlatego będzie montowany tylko w nowych samochodach, ale możliwe, że później powstanie wersja dostępna dla wszystkich właścicieli czterech kółek.

Niezależnie od tego Virtual Calbe pokazuje całkowicie inne podejście do nawigacji samochodowej. Rynek tego typu urządzeń przechodzi ciągłe zmiany. Na targach pokazano także kilka nowinek m.in. jak zwiększyć subskrypcję odświeżania map, czy jak wprowadzać reklamy do tego typu urządzeń.

przejdznaswoje.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top