Nie smakuje Ci piwo ze sklepu? Zrób swoje.

Od dłuższego czasu i w Polsce. Mamy już pierwsze organizacje zrzeszające domowe browary. Ba nawet pierwsze zawody i targi. Jeżeli zainteresuje ciebie taka forma spędzania wolnego czasu zauważysz, że aby zrealizować marzenia o własnym piwie potrzebne są odpowiednie urządzenia. A właściwie urządzenie. Kilku wiodących producentów i nowości. O jednej z nich poniżej.

WilliamsWarn z siedzibą w Nowej Zelandii postanowiła przedstawić maszynę, która wytworzy w domowym zaciszu złoty trunek w czasie około 7 dni. 

Dlaczego Nowa Zelandia? Te rejony, wraz z Australią są słynne z tradycji domowych browarni. Niezliczona ilość organizacji, odmian i półek sklepowych uginających się pod ciężarem niskoalkoholowych napojów.

WilliamsWarn to kilka urządzeń w jednym. Mało tego zostało zaprojektowane tak aby rozwiązać aż 12 najczęstszych problemów małych, domowych browarów. Maszyna opiera swoje działanie na minimalizacji utleniania trunku w trakcie jego warzenia. Pozwala dowolnie regulować cały proces w tym temperaturę. Dzięki tym wszystkim zaletom, oraz dużemu doświadczeniu czas potrzebny do otrzymania właściwego produktu został skrócony. 

Dodajmy jeszcze do tego, że całość została współfinansowana przez rząd Nowej Zelandii, a dokładnie ministerstwo nauki i innowacji. Na dzień dzisiejszy urządzenie można kupić tylko w kraju Kiwi w cenie (patrz prawa strona dział Dokumenty).

Firma przewiduje, że niedługo będzie można kupić jej wyrób na całym świecie i delektować się smakiem domowego piwa bez ograniczeń.
 Może warto stać się dystrybutorem tych urzadzeń w Polsce, badź w naszej części  europy.

Adres internetowy:

williamswarn.com

Zdjęcia: williamswarn.com

Podobne artykuły:

Piwo i kawa od Heinekena

BierBike – pomysł dla degustatorów

BieroBar- złoty trunek z tuby

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top