Niewymiarowe ubrania szyte na miarę

Znalezienie swojego jednego rozmiaru dla wszystkich ciuchów w dzisiejszych czasach jest po prostu niemożliwe. Koszulka o rozmiarze L jednej firmy może być większa niż XL drugiej.

Na dodatek większość ubrań jest robiona w bardzo standardowych stosunkach np. długości rękawa do wielkości kołnierzyka.  
Pewna trójka przyjaciół dostrzegła na swoim przykładzie, jak wielki problem z kupnem odzieży mają np. wysocy, ale bardzo chudzi ludzie.

Przymierzając standardowe ubrania najczęściej spotykali się z tym, że na długość była dobra, ale za szeroka, natomiast dobra na szerokość , objawiała się np. za krótkimi rękawami. Mark Tindall, Susan Clare i Sally Bjornsen postanowili rozwiązać ten problem. W 2009 roku zaczęli szyć męskie koszule w bardzo nietypowych rozmiarach.

Na stronie firmy znajdziemy tabelę rozmiarów, oraz właściwy sposób pomiaru własnych. Koszt koszuli to 165 dolarów, niestety póki co mamy do wyboru tylko trzy kolory.

Produkt firmy jest na pewno w pewnym stopniu rozwiązaniem dla wysokich i szczupłych mężczyzn, ale co z ludźmi niższego wzrostu?

Każdy człowiek ma inną budowę ciała, dzięki czemu szycie niestandardowych ubrań jest i będzie zawsze dobrym pomysłem na biznes.

Adres internetowy:

tallshirts.com

Zdjęcia:tallshirts.com

Podobne artykuły:

Wyborowy bieliznes

Niemiecki portal sprzedaje tajemnicze koszulki

Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top