Nowatorskie okulary pomysłem na biznes

Magnesy te znajdują się nad nosem, w miejscu gdzie normalne oprawki łączą się, pozostają one na swoim miejscu, nawet przy dużych prędkościach. (Zostały przetestowane w aerodynamicznych tunelach Harley Davidson).

Z tyłu okulary pozostają cały czas zamknięte. Są one Bardzo wygodne, ponieważ kiedy ich nie używamy po prostu leżą na naszej szyi i nie zsuwają się. Dostępne są w wersji korekcyjnej i przeciwsłonecznej. Są też modele przeznaczone do uprawiania sportów ekstremalnych.

Okulary wyposażone są w podwójne szkła, odporne na zniszczenia, system przeciwmgielny i filtr ochronny UV 400. Okulary Clic można kupić w dwóch rozmiarach. W większym, przeznaczonym głównie dla mężczyzn ( zamknięte okulary mają 585 mm długości, i mniejszym przeznaczonym dla większości kobiet i nastolatków.

Na stronie internetowej clicextreme.com można zamówić te nowoczesne binokle, a do każdego koloru oprawek można wybrać różne kolory szkieł. Cena samych oprawek to około 30L (120 zł), najdroższe okulary przeciwsłoneczne kosztują około 80L (240 zł). Kończy się co prawda lato, ale zbliża się pora wyjazdów w góry, na których takie okulary mogą okazać się niezwykle użyteczne. Pomysł jak najbardziej godny uwagi.

Adres internetowy: 

clicextreme.com

Foto: clicextreme.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top