Obrażone Misie podbijają internet

Do tej pory każdy wyobrażając sobie pluszową zabawkę widział uśmiech na jego twarzy. I w zasadzie trudno było znaleźć misie z inną miną. Aż tu w zeszłym roku pojawiły się – Fochatki. Pluszaki szyte na maszynie, mające różne wielkości. Wykonywane są one na zamówienie. Właścicielka firmy i jednocześnie projektantka Fochatków Agata Barczak oprócz misiów proponuje wykonywane na szydełku inne misie, a także etui na telefony komórkowe, breloczki, zawieszki i inne gadżety. Poniższy filmik prezentuje właśnie te inne pomysły stworzone przez Panią Agatę.

Misie Fochatki moża zamówić na stronie internetowej projektantki. Jest to chyba jedyny na świecie sklep, w którym foch nie kojarzy się z obrażoną ekspedientką. Moża tutaj spełnić swoje pluszaste marzenia i przygarnąć coś miłego. Nie ma stałego cennika. Ceny ustalane są indywidualnie. Uzależnione są one np. od rodzaju i wielkości pluszowego misia.

To już kolejny biznes na stronach naszego serwisu pokazujący, że polskie kobiety mają świetne pomysły i są bardzo przedsiębiorcze. Z naszej strony nie pozostaje nic jak tylko życzyć wszystkiego dobrego i samych sukcesów.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: fochatek.pl

Zdjęcia: fochatek.pl

 

Podobne artykuły:

Pudełka, które przyciągają i się sprzedają


UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

PoMIŚ na biznes

Zaprojektuj własnego pluszaka

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top