Oddychaj swobodnie….. OxygenBar – pomysłem na biznes

Co więcej udowodniono, że terapia tlenem może kojąco wpływać na wiele schorzeń i pomoże zwalczyć nałóg i skutki palenia papierosów.

Każdy z nas uważa, że zdrowie jest najcenniejsze i chcemy za wszelką cenę dbać o nasze samopoczucie i rześkość ciała.
Na świecie jest to hit, który wydaje się nie mieć końca i cieszy się ogromną popularnością.

Pomysł jest banalnie prosty ale czyż w prostocie jest coś złego? W całym kraju istnieje kilkanaście takich obiektów. Dlaczego właśnie OxygenBar? Odpowiedzi są dwie….. zysk i zdrowie.

Na początku zabiegu musimy się dowiedzieć o swój „wiek tlenowy”, który ustala zdolność tkanek do przyswajania tlenu. Na podstawie tego badania dostaniemy informacje ile cykli seansowych nam wystarczy.

Rozpoczynamy terapię Siadamy wygodnie w fotelu i poprzez plastikowe błękitne rurki przy naszych nozdrzach delektujemy się „zdrowiem”, popijając sobie dodatkowo napój witaminowy. Rurki nie przeszkadzają w niczym. Możemy swobodnie rozmawiać, śmiać się, a nawet spać.

Liczymy:

Przede wszystkim będziemy potrzebować dobry lokal w dobrym przechodnim miejscu. Na taki lokal miesięcznie wydamy około 2000zł.  Tlen podawać będziemy koncentratorami tlenu, które są alternatywą butli z tlenem, ale są bezpieczniejsze i tańsze w eksploatacji. Za jedno takie urządzenie zapłacimy około 3500zł, a zakładając cztery stanowisk nasze zapotrzebowanie wyniesie 4szt., a dodatkowymi kosztami, będą fotele, które kupimy już za 1500zł. Nie należy zapomnieć o kosztach adaptacji pomieszczeń co zabierze nam z portfela około 7000zł.

Naszymi klientami powinny zająć się wykwalifikowane pielęgniarki. Najlepiej dwie. Kolejnymi kosztami są koszty reklamy i wynoszą średnio około 4000zł. Dodatkowo inwestycja w kącik kosmetyczny, oferujący terapię tlenową skóry. Ściągnie nam to rzeszę klientów.

Doposażmy gabinet w wyciskarki owoców, którymi będziemy częstować gości. Serwując takie usługi należy pamiętać o dobrym smaku i obsłudze klienta ponieważ, ludzie przychodzić będą do nas aby się zrelaksować, a nie odwrotnie. Na naszą inwestycję wydamy około 30000 – 35000zł

Ceny:

Pomiar wieku tlenowego kosztować u nas będzie około 25zł. Pojedyncza sesja 45min – 45zł Karnet 10h kosztować będzie 400zł Kosmetyka tlenowa – 100-130zł Dodatkowo kącik kosmetyczny manicure i pedicure – od 20 do 100zł

Zysk:

Na początku możemy liczyć na kilku klientów dziennie, którzy średnio zostawią nam 300zł dziennie. Największym zyskiem będziemy się cieszyć gry nadejdzie koniec tygodnia, lub w drodze wielkiego sukcesu będziemy rezerwować terminy wizyt
Obsługując 3 klientów na godzinę zarobimy około 120zł plus zysk z pierwszych badań wieku tlenowego. Pracując 26 dni w miesiącu zarobimy około 30000zł. Dodatkowe zyski uzyskamy z usług kosmetycznych, które wynieść mogą 2000zł.
Po wykonaniu wszystkich opłat w naszym portfelu może zostać nawet 20000zł.

Adres internetowy

oxygeninc.net

Foto: allaroundbouncing.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top