Padł Ci telefon – przeczytaj podobną historię!

Więc musiał zrobić co pozostało – pojechał do pokoju odwieźć klucze. Przegapił przez to swój lot do Miami. Kiedy poszedł na spacer zauważył całą masę bankomatów, sklepów osiedlowych i uderzyła go pewna idea. Możesz pobrać pieniądze prawie wszędzie, dlaczego nie możesz naładować telefonów wszędzie ?

2 lata później postanowił, że skonstruuje taką maszynę do ładowania telefonów w skrócie ACM (Automated Charging Machine). Niestety co się okazało został pobity – jedna z Chińskich firm (TCM) zaprezentowała takie urządzenie. Mało tego sprzedała ich tysiące w całych Chinach.

King nie poddał się i skontaktował z tą firmą próbując podpisać umowę wyłączności na dostarczenie ich wg. jego specyfikacji na terenie całej Ameryki Północnej. Tak powstała firma Hercules Networks. Z pozyskanych od sponsorów 1,5 mln $ w tym od króla przemysłu budowlanego z Miami i kilku innych osób zakończył negocjacje z  Chińczykami z sukcesem.

Skrzynki z Chin wzbogacono w wyświetlacz LCD, który w trakcie ładowania wyświetla reklamy (doskonałe dodatkowe źródło przychodu). Klient płaci od 2$ do 5$, a czekając aż telefon się naładuje oglądając reklamy, zwiastuny itd.

Zaczekaj, aż załaduje się video:

Jak mówi założyciel nowoczesne telefony rozwijają się w niesamowitym tempie – GPS, zdjęcia , kamery itd. jednak baterie już za nimi nie nadążają.

„Baterie są 10 lat za telefonami twierdzi King”

Dziś jego skrzynki można znaleźć na 10 głównych Amerykańskich lotniskach, 15 uczelniach wyższych, wszystkich parkach rozrywki SixFlags.

Tylko w tym roku przychody przekroczą 2 mln $.

Historia już była publikowana w naszym portalu, ale  postanowiliśmy jednak ją uaktualnić.

Adres internetowy:

cnnmoney.com

Zdjęcia:  cnnmoney.com

Podobne artykuły:

ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu,

Transakcje bezgotówkowe zawsze i wszędzie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top