Pet Taxi pomysłem na firmę

Według cały rynek związany ze zwierzętami i wszelkimi usługami w tym zakresie nie jest do końca zagospodarowany. W tę niszę na rynku świetnie wpasowała się firma z USA Pet Taxi, która oferuje usługi w zakresie: transportu zwierząt w każdy, nawet najdalszy zakątek świata, pomocy weterynaryjnej, porad.

Sprzęt, jaki używają, to specjalnie przygotowane samochodu, dostosowane do przewozu żywych zwierząt. Klatki, klimatyzacja, pełna opieka, wszystko to jest zapewniane. Podczas transportu właściciel może być przy swoim pupilu, żeby zapewnić mu komfort fizyczny i psychiczny. Kierowcy Pet Taxi to przeszkoleni, doświadczeni ludzie w zakresie pełnej obsługi zwierząt.

Firma świadczy usługi door to door. Czyli odbierają zwierzaka spod drzwi i dostarczają pod wskazany adres. Ceny za konkretne usługi są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od tego jakie zwierze trzeba przewieźć, jak daleko itd. Firma jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia IPATA (International Pet and Animal Transportation Association).

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: pettaxi.com

Zdjęcia: pettaxi.com

 

Podobne artykuły:

Taxi na motorze skutecznie walczy z korkami

Samochód na powietrze?? Czemu nie!!

Tuk tuki pomysłem na firmę transportową

Taksówki dla dzieci pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top