Pierwszy na świecie salon urody Hello Kitty Spa

Marzenia tysięcy dziewczyn i młodych kobiet, zakochanych w Hello Kitty, właśnie się spełniło. A dokładnie jakieś 4 miesiące temu, kiedy to w Dubaju powstało pierwsze na świecie Hello Kitty Beauty Spa, które swoim wystrojem oddaje hołd bajkowej kotce.

Wnętrze salonu nasycone jest różem, kakardami i falbanami. A wchodząc do recepcji patrzy na nas ogromny wizerunek kotki. Znana i rozpoznawana na całym świecie marka Hello Kitty stawia tym razem pierwsze kroki w kosmetyce.

Całe to przedsięwzięcie jest połączeniem salonu fryzjerskiego, kawiarni oraz sklepu z gażetami. Dla wszystkich kuracjuszek, młodszych i starszych, przygotowane są specjalne zabiegi pielęgnacyjne. Mogą one skorzystać np. ze słodkiego peelingu, organicznego makijażu, kolorowego manicure czy relaksujących i upiększających masaży. Oczywiście w zależności od wieku odwiedzającej, zabiegi są skierowane dla “Princesses” oraz “Queens”.

Twórcą tego bajkowego wystroju Hello Kitty Spa jest japoński projektant Miyuki Okamura. Wszystko to zostało zaprojektowane z ogromną precyzją. Kształty, kolorystyka idealnie oddają stylistykę Hello Kitty. Oprócz tego, na każdym elemencie, znajduje się charakterystyczna głowa kotka z czerwoną kokardką. W poczekalni, stoi np. kanapa w kolorze gumy do żucia.

Jak podkreślają właściciele salonu, przesłodzone wnętrze ma przyciągać przede wszystkim najmłodsze klientki, wychowane w kulturze Hello Kitty. Oczywiście te troche starsze, równiż są bardzo mile widziane.

W kawiarni mieszczącej się w Spa znajduje się wszystko, co słodkie i urocze – babeczki ciastka, świeżo wyciskane soki i herbaty owocowe, a to oczywiście wszystko przystrojone jadalnymi podobiznami białego kociaka.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: hellokittybeautyspa.com

Zdjęcia: hellokittybeautyspa.com

 

Podobne artykuły:

Lalka dla Szarika pomysłem na biznes

Wzorzyste czapki w limitowanej edycji pomysłem na biznes

Zaprojektuj własnego pluszaka

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top