Piwo dla psów pomysłem na biznes

Firma i jej produkt zadebiutowali na amerykańskim rynku kilka lat temu. Do tej pory ich piwo dla psów cieszy się dużą popularnością. Do jego produkcji wykorzystywane są tylko naturalne składniki od sprawdzonych dystrybutorów.

Produkt ten nie ma typowego smaku piwa (aczkolwiek niektóre psy bardzo lubią „ludzkie” piwo). Jest to specjalnie przygotowana mieszanka mięsa (wołowego lub drobiowego), bulionu, jęczmienia (cała gama witamin z grupy B) i glukozaminy. W piwie tym NIE znajdziemy alkoholu, nie jest ono gazowane, chmielu (który może być bardzo niebezpieczny dla psów), cebuli, mięsa nieznanego pochodzenia, soli czy tłuszczów. Sposób podawania jest dowolny. Można wlać go do miski, polać suchą karmę, wlać na pokruszony lód czy bezpośrednio z butelki. A do tego psie przysmaki, które firma również oferuje.

3 Busy Dogs, oprócz piwa dla psów, oferuje specjalne etykiety. Przesyłając im zdjęcie swojego czteronożnego pupila, robią oni wydruk i w formie naklejki są umieszczane na butelce z piwem. Podkreśla to wyjątkowość prezentu dla naszego zwierzaka a poza tym każdy wie czyj to napój. Obecnie dostępnych jest 7 szablonów, które są wykorzystywane do produkcji spersonalizowanych naklejek.

Piwo oferowane jest w specjalnych, plastikowych, podlegających recyklingowi, butelkach o pojemności 0,7 litra. Sprzedawane są w 6-pakach. Cena za taki zestaw dla psa podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

Facet z piwkiem, oglądający Ligę Mistrzów, a obok jego najwierniejszy czworonożny kompan ze swoim piwkiem. Czy to nie byłoby piękne? 🙂

 Artur Stasiak

Adres internetowy: browserbeer.com

Zdjęcia: browserbeer.com

 

Podobne artykuły:

Produkują wina…dla psów!

Lody dla psów

Lalka dla Szarika pomysłem na biznes

Specjalna obroża dla psów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top