Nietypowy catering pomysłem na biznes

Canicus Catering powstała w tym roku. Jest to profesjonalny, mobilny catering świadczący usługi dla klientów. Ich specjalnością jest pizza z pieca opalanego drewnem (kiedyś był to zbiornik na wodę), która serwowana jest z 40 letniej ciężarówki Dodge, będącej w przeszłości wozem strażackim.

Firma bardzo dba o szczegóły, jakość swoich produktów przez co intensywnie pracuje na swoją markę. Celem Canicus Catering jest spełnianie oczekiwań klientów – oni robią o wiele więcej, na wszelkie możliwe sposoby.

Firmę tę można wynająć na wesela, imprezy specjalne, na przyjęcia urodzinowe, imprezy dla dzieci etc. Profesjonalni doradcy pomogą również, jeśli będzie trzeba, zaplanować daną uroczystość. Można również dobrać niestandardowe menu. Wszystko czego klient potrzebuje. Właściciele firmy uważają, że usługi gastronomiczne powinny być świadczone w zabawnym stylu, w wysokiej jakości oraz ze zróżnicowanym menu. I to właśnie Canicus Catering zapewnia.

Standardowe menu zawiera takie pozycje jak: pizza, calzone, bruschetta, kanapki, makarony, sałatki czy smaczne desery.

Bardzo fajny pomysł na firmę cateringową. Widząc samochód, który nie jest białą półciężarówką, z którego serwowane jedzenie, od razu apetyt rośnie. I smakuje ono nawet inaczej.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: canicuscatering.com

Zdjęcia:
canicuscatering.com

 

Podobne artykuły:

Pomysłowy catering czyli samoobsługowy bar lodowy

Bearrock – restauracja pomysłem na biznes

Usługi piknikowe pomysłem na firmę

BUStaurant- luksusowa kuchnia na kołach

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top