Pływaj i grilluj z BBQ-DONUT

Pływający grill, pływający stolik, party boat, okrągła łódka, okrągła motorówka to określenia odnoszące się to gdańskiej atrakcji na Motławie. Teraz, dzięki temu można, razem z przyjaciółmi, odprężyć się przy grillu… na wodzie. Zamontowany centralnie okrągły stolik, wyprodukowany przez firmę światowej marki, zapewnia niezapomniane przeżycia kulinarne. Jednocześnie węgiel z orzechów kokosa zapewnia odpowiednią temperaturę grillowania i powietrze wolne od dymu.

Po zmroku, gdy słońce schowa się za horyzontem, a jedynym światłem będzie światło księżyca odbijające się w wodzie, bedziecie mogli wybrać swój ulubiony kolor i włączyć diodowe podświetlenie parasola zamontowanego na waszej Party Boat. Jeśli się Wam dany kolor znudzi macie do dyspozycji zdalnie sterowaną całą gamę kolorów, co powoduje, że miła atmosfera będzie zapewniona.

Konstrukcja BBQ-DONUT® spełnia wszystkie wymagane warunki bezpieczeństwa. Posiada średnicę 3,6 m. Specjalny profil kadłuba, zarówno części nawodnej jak i podwodnej sprawia, że łódka jest praktycznie niezatapialna i niewywracalna. Oprócz tego posiada wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające go do ruchu na wodzie.

Pływającego grilla może prowadzić praktycznie każdy. Nie jest wymagany żaden patant sternika. W zależności od wersji łódka posiada silnik elektryczny lub spalinowy o mocy do 25 KM. Maksymalną prędkość, jaką może osiągnąć to 5 km/h. Wysokość to tylko 2,8 m. BBQ-DONUT® może pomieść 10 osób. Zamontowany parasol da się bardzo szybko złożyć (w razie zerwania się silnego wiatru). Jak podaje producent pływający grill może być używany, gdy siła wiatru nie przekracza 5 stopnii w skali Beauforta i fali do 60 cm.

Świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, spotkania klubowe, imprezy firmowe, szkolenia czy wycieczki turystyczne. BBQ-DONUT® oprócz Polski wykorzystywany jest, przez miłośników i amatorów wypoczynku na wodzie i wodnego grillowania, w 26 krajach świata.

Na chwilę obecną można wynająć jednocześnie 2 takie łodzie. Cennik na 2013 rok jest w przygotowniu. Ale, jeśli ktoś prowadzi przedsiębiorstwo turystyczne, mieszczące się np. nad jeziorem czy rzeką, chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę, może takie łódki sobie zakupić. Przykładowe ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Na koniec dodam, iż BBQ-DONUT® jest świetnym miejscem na reklamę Waszej firmy. Przyciąga wzrok dzieci, młodzieży i dorosłych. Koło BBQ-DONUT® nikt nie przechodzi obojętnie. Jest on nie tylko oglądany z niezmierną ciekawością, ale także fotografowany i filmowany, a następnie pokazywany rodzinie i znajomym jako „coś czego jeszcze nie widzieli”. Do wykorzystania jest 5 dużych powierzchni reklamowych, co w sumie daje do dyspozycji powierzchnię 13,14 m2, w tym 4 boczne powierzchnie reklamowe o rozmiarach 1,26 m2, oraz duży parasol słoneczny o powierzchni 8,10 m2. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych elementów. Firma bardzo chętnie zaprasza do współpracy.

Artur Stasiak

Adres internetowy: party-boat.pl

Zdjęcia: party-boat.pl

 

Zobacz także:

6 nowych wcieleń grila

Grill wolności pomysłem na firmę

Nowa Polska tradycja – grill

Drewniany grill, oranżada i sentyment w Krakowie

Blitzgrill pomysłem na płomienny biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top