Pogromcy gazów

Kiedy leżąc obok niego wydobywała z siebie atomowe podmuchy i patrzyła na niego oczami pełnymi łez, zrozumiał, że musi jej pomóc. Wymyślił i opatentował szczelną bieliznę, która nie pozwala, żeby żadne zapachy wydobyły się na zewnątrz.

Bielizna Under-Ease uszyta została ze specjalnego materiału, który nie przepuszcza powietrza. Dla maksymalnej ochrony ubranie jest maksymalnie dopasowane i idealnie przylega wokół miednicy i przy spodzie nogawek. Z tyłu znajduje się trójkątny otwór, a w nim saszetka z filtrem z węgla drzewnego, pochłaniająca nieprzyjemne zapachy. Saszetkę z filtrem można łatwo wymienić. W zależności od częstotliwości noszenia i prania filtr powinno się włożyć nowy filtr po upływie kilku tygodni. Sama bielizna utrzymuje swoje właściwości przez mniej więcej rok.

Firma Under- Tec ma w swojej ofercie trzy rodzaje asortymentu.

  • Gas Eaters: majtki zarówno damskie i męskie bez wymienialnego filtra w cenie 11.95$ (39 PLN). Bielizna dostępna jest w trzech rozmiarach: średnim obwód miednicy:66-79cm, dużym obwód miednicy 81-94cm i bardzo dużym obwód miednicy 96-107cm
  • Under- Ease: bielizna zarówno damska jak i męska z wymienialnym filtrem w cenie 24.95$ (80 PLN). W tej wersji występują dodatkowo mniejsze rozmiary. Do bielizny można dokupić opakowanie zawierające dwa filtry za 11.95$ (39 PLN)
  • Under- Ease drugiej generacji, wykonane z przyjemniejszych materiałów i wyposażone w cieńsze filtry w cenie 29.95$ (97 PLN). Występują tutaj fasony dla pań i panów we wszystkich możliwych rozmiarach.
  • Produkty Under- Tec mogą być noszone na każdą okazję. Można zakładać je na noc, do pracy, w podróży, w czasie spotkań itd. Producenci nie polecają używania odzieży w wodzie, pod prysznicem czy w saunie. Dla lepszego komfortu i wytrzymałości, Under Ease powinny być noszone na bieliźnie bawełnianej. 

Buck Weimer chciał pomóc żonie a przy okazji przysłużył się jeszcze 25 tysiącom zadowolonych klientów. W 2001 roku został uhonorowany Nagrodą Nobla Ig, którą przyznaje się naukowcom za niecodzienne i wymyślne podejście do badań i nauki.

Adres internetowy: 

under-tec.com

Foto: under-tec.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top