Pomysł jak brzytwa

Najbardziej znany fryzjer męski w Londynie uruchomił nietypową usługę- Szkolę golenia.
Pomysłodawca twierdzi, że sam proces golenia nie jest instynktowny, trzeba się go nauczyć, a wielu panów wyraźnie sobie nie radzi.

Zaczerwienienia, podrażnienia, wrastające włoski to wszystko rzeczy, których można uniknąć.

Szkoła golenia powstała w odpowiedzi na zapytania klientów. Sesja sam na sam z ekspertem może odbyć się w jednym z Londyńskich salonów lub w domu klienta.

Panowie uczą się o własnym rodzaju skóry i doborze właściwych kosmetyków. Kolejny etap to szkolenie praktyczne, czyli wybór i opanowanie odpowiedniej techniki golenia. Sesja Mach3 to koszt 50£ (256 PLN), nauka golenia otwartą maszynką to wydatek rzędu 90 £ (460 PLN).

Zainteresowani, którzy nie mogą umówić się na wizytę znajdą szczegółowe rady i wskazówki na stronie internetowej mistrza Trumpera. 

Sceptycy powiedzą pewnie, że kwestia golenia twarzy i jej wyglądu nie jest może bardzo ważna, bo twarz widzimy tylko dwa razy dziennie w lustrze. Londyński balwierz przypomina, że inni widzą ją cały czas.

Wystarczy przejrzeć kilka forów internetowych, żeby zorientować się, że wiedza na temat golenia nie jest zbyt szeroka. Osoby, które zechciałyby przeszkolić się u ekspertów i otworzyć własną szkołę lub salon trafiłyby na podatny grunt.

Adres internetowy:

trumpers.com

Foto: trumpers.com

Zobacz też:

Automaty z częsciami do rowerów pomysłem na biznes

Wyborowy bieliznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top