PowerHouse- czyli pomysł na technologiczne zabawki

Domek ten kosztuje 150 USD i jest wyposażony w szklarnię, baterie słoneczne, wiatrak i system absorbujący sól. Celem tej zabawki jest nauczenie dzieci i pokazanie ich rodzicom jak wyglądałoby życie domowe, gdyby nie istniały paliwa.

Instrukcja obsługi dołączona do zestawu zawiera historię o ludziach pochodzących z „ naszego” świata – pionierach, którzy zamieszkali na małej wyspie i muszą rozporządzać ograniczonymi zasobami, tak aby przeżyć. Znajdziemy tam też 70 eksperymentów i 20 projektów budynków, które imitują zadania pionierów.

Ochrona środowiska staje się bardzo ważnym tematem , więc fakt pojawienia się takich zabawek jak Power House nie powinien dziwić.

Produkowanie zabawek dawałoby niewątpliwie duże możliwości i jest świetnym pomysłem na własny biznes.
Zestawy naukowe zawsze będą rynkiem niszowym wśród normalnych zabawek, a te demonstrujące technologie przyjazne środowisku z pewnością zajmą godne miejsce obok rakiet, mikroskopów i laboratoriów chemicznych, które niezmiennie cieszą się dużą popularnością.

Projektowanie i wytwarzanie zabawek takich jak Power House, czy H-racer wymaga dużej wiedzy technicznej i nakładów kapitału. Warto przemyśleć tu sprzedaż hurtową, czy przez Internet.

Inną możliwością jest też sprzedaż domków dla lalek, które prezentują technologie przyjazne dla środowiska, ale nie wymagają zbyt skrupulatnej uwagi dziecka. W 2003 roku Thames & Kosmos zaczęli sprzedaż samochodzików do składania napędzanych wodorem. Produkt ten wymagał większego zaangażowania niż H-racer i spotkał się z niewielkim zainteresowaniem. Pomyślcie już teraz i bądźcie gotowi na gwiazdkę 2008! 

Adres internetowy:

thamesandkosmos.com

Foto: thamesandkosmos.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top