Premiera nowego systemu Windows

Mowa o nowym systemie Windows 7. W porównaniu do poprzednika- Vista, ma być szybki i konkurencyjny. System Vista nie został dobrze przyjęty, ponieważ był zbyt wymagającym systemem. Dlatego ponad 80% respondentów w dalszym ciągu korzysta ze starszego oprogramowania typu Windows XP.

Twórcy programu Windows 7 oraz osoby, które miały okazję go przetestować potwierdzają, że jest on łatwy w obsłudze i zdecydowanie upraszcza komunikację.
Eksperci przestrzegają jednak firmy przed zbyt pochopnym zakupem. Ich zdaniem przedsiębiorcy powinni poczekać około roku, aż Windows 7, zostanie udoskonalony i pozbędzie się początkowych błędów.

Twórcy systemu Windows 7 wzięli pod uwagę głosy internautów i wzbogacili program o sugerowane przez nich rozwiązania.
To co zdecydowanie odróżnia „7” od innych oprogramowań to przyciski dotykowe. Ta opcja dostępna jest jednak tylko dla tych, którzy posiadają dotykowy monitor.

Choć większość użytkowników na całym świecie korzysta z oprogramowania Microsoft, to koncern musi uważać na swoją pozycję. Zbliżają się bowiem premiery programów operacyjnych Google i Apple, a każda z tych firm zapowiada rewolucję.

PrzejdzNaSwoje.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top