Przyczep komuś łatkę i zarób

Od momentu założenia przedsiębiorstwo znacznie rozrosło się i ma już swoje przedstawicielstwa w 15 krajach na całym świecie. Świadczy to popularności i przydatności wyrobów.

W ofercie firmy znajdziemy zarówno winylowe nalepki jak i materiałowe łatki, które przylegają do ubrania pod wpływem żelazka.

Łatki są całkowicie produkowane w Australii i projektowane przez znanych kreatorów. Oprócz szeroko dostępnych wzorów każdy może sam stworzyć własną naszywkę. 

Łatki mają wielorakie zastosowanie: znajdziemy wśród nich naszywki informacyjne z imieniem i numerem telefonu, nalepki na buty, przewieszki na bagaże, naczynka, znaczki z 
 informacjami o alergiach dziecka i wiele innych.

Dla rodziców, którzy nie mogą zdecydować się na wybór odpowiednich łatek przygotowano specjalne zestawy startowe. Za 40 euro (174 PLN) można kupić zestaw dla pięciolatka przydatny w przedszkolu. Zestaw 50 naszywek na ubrania z imieniem, numerem telefonu i wybranym dowolnie obrazkiem kosztuje 14 euro (60 PLN).

Stuck on you to dobry pomysł zarówno dla rodziców, którzy dzięki nalepkom będą mogli posegregować wszystkie rzeczy dzieci.

Skorzystają z niego też maluchy, które nie przyniosą więcej do domu butów lub zeszytu kolegi lub koleżanki z klasy. 
Spersonalizowane naklejki mogłyby również przydać się w przedszkolu i szkole podstawowej.

Stuck on you, choć jest już obecna w Europie, dalej pragnie się rozwijać i poszukuje chętnych do współpracy agentów.

Adres internetowy:

stuckonyou.biz

Foto: stuckonyou.biz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top