przyTULAKI pomysłem na biznes

Przytulanki, o jakże miłej nazwie Tulaki, tworzone w zgodzie z przyrodą, zaprojektowała Gosia Dzierżewicz. Są one wykonywane z materiału przeznaczonego do produkcji materaców. W fabryce, czasem, na gotowych arkuszach tkanin znajdują się niewielkie skazy. Ale jakie nie byłoby uszkodzenie, to należy ten materiał wycofać. Zdarzało się tak, że te wadliwe arkusze leżały długi czas, czekając na utylizację. I na sposób ich wykorzystania wpadła młoda projektantka, tworząc miękkie jak poduszka przytulanki.

Części materiałów z wadami czy skazami wypełniają środek zabawek. Dzięki temu są miękkie, nie zawierają ostrych, twardych elementów. Tulaki mają oryginalny, kwadratowy kształt. Do tego są płaskie co powoduje, że idealnie nadają się do przytulania. Są w białym kolorze i mogą służyć za poduszkę.

Kolejny niezwykle ciekawy pomysł na biznes, pokazujący jak można wykorzystać przeróżne materiały do produkcji w tym wypadku maskotek. Do tego jednocześnie dbałość o środowisko. Cena, za jaką można takiego Tulaka kupić podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: gosiadzierzewicz.pl

Zdjęcia:
gosiadzierzewicz.pl

 

Podobne artykuły:

Obrażone Misie podbijają internet

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Wesoła przytulanka pozwala odnaleźć smoczek

Zaprojektuj własnego pluszaka

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top